Logo

Svarbu

Tarnybos akreditacijos Nr. EV3-19


Rugsėjo mėnesio renginių planas čia


Kviečiame pedagogus registruotis į kvalifikacijos tobulinimo kursus:

1. ,,Specialiosios pedagogikos ir psichologijos kvalifikacijos tobulinimo kursai“ (60 ak. val.)

Kursų kaina 46,50 EUR (grupė ne mažiau 16-20 žm.)

Kursų pradžia- susidarius grupei.

2."Gabaus vaiko „kailyje“ – suprasti, padėti, dirbti kartu... Ką turi žinoti mokytojas" (18 ak. val.)

Programos anotacija čia

3."Pamokų kūrimas naudojant SMART interaktyvias lentas" (18 ak. val.)

Programos anotacija čia

 


Renginių akimirkos

DSC00186.jpg

Rajono mokytojų seminaras - išvyka į Molėtų kraštą

giedraičiaiŠ. m. birželio 20 dieną Trakų švietimo pagalbos tarnyba organizavo seminarą – edukacinę išvyką „Edukacinių - pažintinių veiklų organizavimo galimybės Molėtų krašte“, skirtą rajono pedagogams. Ši išvyka buvo skirta pedagogų bendrakultūrinių ir profesinių kompetencijų tobulinimui, vertybinių nuostatų stiprinimui ir gilesniam savo krašto pažinimui, siekiant geresnės mokinių mokymosi kokybės, pažintinių veiklų organizavimo galimybių.

            Išvyka susidarė iš trijų dalių: apsilankymo Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijoje ir edukacinių programų Dubingių piliavietėje ir Dubingių žirgyne.

            Ką mes veikėme kelionės metu?

            Pirmas sustojimas buvo Molėtų rajono Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijoje. Gimnazijos direktorė Vilė Petkūnienė ir dvi mokytojos, istorijos mokytoja Donata Vertinskienė ir matematikos mokytoja Elena Mackonienė, pasidalino patirtimi, kaip sekasi taikyti skaitymo strategijas mokomuosiuose dalykuose.

            Antras sustojimas buvo Dubingių piliavietėje - Radvilų rūmų liekanų ekspozicija. Edukaciją pravedė Asvejos regioninio parko gidė. Dubingių piliavietė yra įsikūrusi Asvejos ežero pusiasalyje. Tai didelė, apie 500 m ilgio ir iki 200 m pločio kalva. Dubingių piliavietė yra paskelbta Lietuvos kultūros paminklu ir įtraukta į Archeologinių vietų sąrašą.Nuo 2003 m. piliavietėje buvo vykdomi archeologiniai tyrinėjimai, ištirta buvusi bažnyčia, rastos ir atidengtos buvusių Radvilų rūmų liekanos. Nuo 2012 m. piliavietėje lankytojams eksponuojami išlikę Radvilų rūmų fragmentai, uždengti gaubtu, bei buvusios evangelikų reformatų bažnyčios vieta su Radvilų laidojimo panteonu. Piliavietėje įrengtas pažintinis takas su 6 apžvalgos stotelėm prie archeologinių ir gamtinių objektų.

piliavietė

            Trečias sustojimas buvo Dubingių žirgyne. “Dubingių žirgynas” įsikūręs unikalios gamtos apsuptyje. Šis žirgynas išsiskiria ne tik gamta, kurioje yra įsikūręs, bet ir savo architektūriniu unikalumu. Žirgyne yra įkurtas Mini zoologijos sodas. .“Mini Zoo” yra svarbi rekreacinės infrastruktūros dalis – tai edukacinės – pažintinės programos dalis. Mini zoologijos sode auginami elniai, danieliai ir muflonai, gražuolės alpakos, poniai ir mini arkliukai, ganosi mini ožkytės ir avys, veisiami greitakojai stručiai. Žirgynas suteikia išskirtinę galimybę vienoje vietoje pamatyti retas pasaulyje žirgų veisles: Anglijos karalienės globojamus šyrų veislės žirgus, amerikietiškus paintų veislės žirgus, gražuolius karališkuosius olandiškus fryzus ir daugelį kitų.

zirgynas

            Tikimės, kad išvykos metu mokytojai:

• įgijo naujų žinių apie istorijos ir kultūros paveldo objektus, parengtas edukacines programas ir jų pritaikymą ugdymo procese;

• įgijo naujų žinių apie skaitymo strategijos taikymą įvairių dalykų pamokose;

• susiformavo nuostatą geriau pažinti šalį, ieškoti įtaigesnių būdų jos istorijos ir kultūros vertybių perteikimui ugdymo procese.

Metodininkė Aistė Bruzgulytė

December 2017
M T W T F S S
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31