Logo

Svarbu

Tarnybos akreditacijos Nr. EV3-19


Rugsėjo mėnesio renginių planas čia


Kviečiame pedagogus registruotis į kvalifikacijos tobulinimo kursus:

1. ,,Specialiosios pedagogikos ir psichologijos kvalifikacijos tobulinimo kursai“ (60 ak. val.)

Kursų kaina 46,50 EUR (grupė ne mažiau 16-20 žm.)

Kursų pradžia- susidarius grupei.

2."Gabaus vaiko „kailyje“ – suprasti, padėti, dirbti kartu... Ką turi žinoti mokytojas" (18 ak. val.)

Programos anotacija čia

3."Pamokų kūrimas naudojant SMART interaktyvias lentas" (18 ak. val.)

Programos anotacija čia

 


Renginių akimirkos

DSC00322.jpg

Olimpiados

Olimpiadų 2016- 2017 m. m rezultatų suvestinė

Konkursų 2017- 2017 m. m rezultatų suvestinė

 

SVEIKINAME

24 – osios rusų (užsienio) kalbos olimpiados rajoninio turo nugalėtoją ir mokytoją:

Jevniką Karčmit iš Paluknio „Medeinos“ gimnazijos (mokytoja Vaclava Klejevskaja)

 

27 – osios istorijos olimpiados rajoninio turo nugalėtoją i mokytoją:

Robertą Čečot iš Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos (mokytoja Alina Narkevič)

 

Technologijų olimpiados rajoninio turo nugalėtojas ir mokytojas:

Deimantę Stasiūnaitę iš Aukštadvario gimnazijos (mokytoja Onutė Lemežienė)

Ritą Solovjovą iš Rūdiškių gimnazijos (mokytoja Edita Vilčevskaja)

 

66 - osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajoninio etapo nugalėtoją ir jo mokytoją:

Mindaugą Kondrotą iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos (mokytoja Julija Galina Lavrinovič)

 

Lietuvos mokinių meninio konkurso rajoninio etapo nugalėtojus ir jų mokytojas:

Gretą Dudytę iš Aukštadvario gimnazijos (mokytoja Lina Balevičiūtė)

Ievą Baškevičiūtę iš Aukštadvario gimnazijos (mokytoja Birutė Lapinskienė)

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos kompozicija "Diagnozė : žmogus" (mokytoja Sandra Valentienė)

meninio skaitymo foto 2017 1

 

Respublikinio anglų kalbos konkursas 9 – 10 kl. rajoninio turo nugalėtoją ir mokytoją:

Gabrielę Lizunaitę iš Rūdiškių gimnazijos (mokytoja Nina Mickevičienė)

 

Fizikos olimpiados rajoninio turo nugalėtojus ir mokytoją (patenka į respublikinio turo atrankos etapą):

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos mokinius Mindaugą Kondrotą ir Gintautą Jurgelevičių (mokytoja Elena Šišenina)

 

Lenkų kalbos olimpiados rajoninio turo nugalėtojus ir mokytojas:

Izabelą Matulevič iš Trakų gimnazijos (mokytoja Aleksandra Savickaja),

Mileną Sinkevič iš Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos (mokytoja Lilija Kondratovič  )

 

Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados rajoninio turo nugalėtojas ir mokytojas:

Odetą Aliukonytė iš Rūdiškių gimnazijos mokinę (mokytoja Vita Patinskienė)

Adriją Naskauskaitę iš Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos mokinę (mokytoja Augenija Markauskienė)

 

55 – osios chemijos olimpiados nugalėtoją ir mokytoją (patenka į respublikinio turo atrankos etapą) :

Dianą Griesiūtę iš Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos mokinę (mokytoja Nijolė Stadalnykienė)

 

Lietuvių kalbos tautinių mažumų mokyklų mokiniams olimpiados rajoninio etapo nugalėtojas ir jų mokytojas:

Justiną Mečkovską išTrakų gimnazijos (mokytoja Danguolė Vasiliauskienė)

Seliną Kosovską iš Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos (mokytoja Renė Lučiūnienė)

Adrianą Sokolinską iš Paluknio vidurinės mokyklos (mokytoja Evelina Solovjova) 

Mariją Sologubaitę iš Lentvario „Versmės“ gimnazijos (mokytoja Almonė Ivanenko)

 

46 - ojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso rajoninio etapo nugalėtojus ir jų mokytojas:

Deimantę Stasiūnaitę iš Aukštadvario gimnazijos (mokytoja Lina Balevičiūtė)

Rūtą Jurkevičiūtę iš Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos (mokytoja Augenija Markauskienė)

Danielią Buinovskaitę iš Paluknio “Medeinos” gimnazijos (mokytoja Daiva Daukševičienė)

Augustę Levanavičiūtę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos (mokytojai Sandra Valentienė)

 

49 - ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso rajoninio etapo nugalėtojas ir jų mokytojas:

Rugilę Lietuvninkaitę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos (mokytoja Sandra Valentienė)

Audrą Mają Kirvaitytę iš Rūdiškių gimnazijos 7 (mokytoja Loreta Masienė)

Odetą Aliukonytę iš Rūdiškių gimnazijos (mokytoja Vita Patinskienė)

Jeleną Ivanovą iš Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos (mokytoja Augutė Markauskienė)

Eriką Zalieckaitę iš Rūdiškių gimnazijos (mokytoja Zita Bartkevičienė)

Ritą Šereivaitę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos (mokytojos Dalia Valikonienė, Sigita Misevičienė)

 

50 - osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninio etapo nugalėtojas (kurių darbai patenka į respublikinio turo atrankos etapą) ir jų mokytojas:

Aliciją Krasavcevą iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos (mokytoja Sigita Zalitienė)

Ievą Gaigalaitę iš Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos (mokytoja Lilija Sabolevskienė)

Ievą Baškevičiūtę iš Aukštadvario gimnazijos (mokytoja janė Budrevičienė)

Korneliją Tučinskytę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos (mokytoja Sigita Zalitienė)

Aliciją Šavareikaitę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos (mokytoja Sigita Zalitienė)

Justę Navickaitę iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos (mokytoja Sigita Zalitienė)

 

Respublikinės anglų kalbos 11 klasių olimpiados rajoninio etapo nugalėtoją ir jo mokytoją:

Mindaugą Kondrotą iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos (mokytoja Irina Knelsienė)      

 

2017 m. Lietuvos mokinių dalykinių olimpiadų, konkursų ir kitų renginių grafikas

2016 m. Lietuvos mokinių dalykinių olimpiadų, konkursų ir kitų renginių grafikas


Olimpiadų 2015- 2016 m. m rezultatų suvestinė

Konkursų 2015- 2016 m. m rezultatų suvestinė

2015–2016 m. Lietuvos mokinių dalykinių olimpiadų, konkursų ir kitų renginių grafikas

Sveikiname!

28 – osios Lietuvos mokinių geografijos olimpiados rajoninio turo nugalėtojus ir jų mokytojus:

Jovita Sinkevičiūtė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, mokytoja Vidmantė Kalvaitienė

Gabija Mikulskaitė, Paluknio „Medeinos“ gimnazija, mokytojas Robertas Šalna

Sveikiname!

27 – osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados nugalėtojus ir jų mokytojus:

Tomas Kvedaravičius, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, mokytojas Albinas Grigelis

Mindaugas Kondrotas, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, mokytojas Albinas Grigelis

Vilius Buividavičius, Rūdiškių gimnazija, mokytoja Miroslava Aziulevičienė

Domantas Makūnas, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, mokytojas Albinas Grigelis

Sveikiname!

Lietuvių kalbos olimpiados tautinių mažumų mokyklų rajoninio etapo nugalėtojas ir jų mokytojas:

Paulina Ramaneckaitė, Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija, mokytoja Renė Lučiūnienė

Marija Sologubaitė, Lentvario „Versmės“ gimnazija, mokytoja Almonė Ivanenko

Milena Sinkevič, Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija, mokytoja Renė Lučiūnienė

Greta Radzevič, Rūdiškių gimnazija, mokytoja Daiva Daukševičienė

Sveikiname!

Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninio turo nugalėtojas ir jų mokytojas:

Monika Baškevičiūtė, Aukštadvario gimnazija, Ona Lemežienė

Karolina Žitkovskytė, Rūdiškių gimnazija, Edita Vilčevskaja

Sveikiname!

22 – sios Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoninio turo nugalėtoją ir jos mokytoją:

Viktorija Žukauskaitė, Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija, mokytoja Asta Radimonienė

Sveikiname!

23 – sios Lietuvos mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiados rajoninio turo nugalėtoją ir jos mokytoją:

Renata Černevič, Lentvario „Versmės“ gimnazija, mokytoja Irina Grigorjeva

Sveikiname!

23 – sios Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados rajoninio turo nugalėtoją ir jos mokytoją:

Viktorija Sava, Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija, mokytoja Arina Janavičienė

Sveikiname!

26 - osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajoninio turo nugalėtoją ir jo mokytoją:

Edgaras Vladimirenko, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Vitalija Narvidienė

Sveikiname!

65 - osios matematikos olimpiados rajoninio turo nugalėtoją ir jo mokytoją:

Mindaugas Kondrotas, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Julija Lavrinovič

Sveikiname!

64 - osios fizikos olimpiados rajoninio etapo nugalėtojus (patenka į respublikinio turo atrankos etapą) ir jų mokytojas:

Mindaugas Kondrotas, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Elena Šišenina

Paulina Ramaneckaitė, Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija, Janina Rainskaja

Gintautas Jurgelevičius, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Elena Šišenina

Sveikiname!

27- osios Lietuvos mokinių lenkų kalbos olimpiados rajoninio turo nugalėtojas ir jų mokytojas:

Robert Matulevič, Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija, Lilija Kondratovič

Viktorija Irena Slaveckytė, Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija, Lilija Kondratovič

Izabela Matulevič, Trakų gimnazija, Aleksandra Savickaja

Kornelija Karenevska, Trakų gimnazija, Aleksandra Savickaja

Sveikiname!

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninio etapo nugalėtojas ir jų mokytoją:

Beatričė Šurpikaitė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Sandra Valentienė

Rugilė Lietuvninkaitė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Sandra Valentienė

Sveikiname!

Respublikinio anglų kalbos 9 - 10 klasių konkurso rajoninio etapo nugalėtoją ir jos mokytoją:

Gabrielė Lizunaitė, Rūdiškių gimnazija, Nina Mickevičienė

Sveikiname!

54 - osios chemijos olimpiados rajoninio etapo nugalėtoją (patenka į respublikinio turo atrankos etapą) ir jos mokytoją:

Justė Navickaitė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Kristina Brazdžiuvienė

Sveikiname!

Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados rajoninio etapo nugalėtojas ir jų mokytojas:

Justė Navickaitė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Sigita Misevičienė

Adrija Naskauskaitė, Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija, Augenija Markauskienė

Sveikiname!

Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados rajoninio etapo nugalėtoją ir jos mokytoją:

Ivona Sidorovič, Rūdiškių gimnazija, Vita Patinskienė

Sveikiname!

49- osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninio etapo nugalėtojus (kurie patenka į respublikinio turo atrankos etapą) ir jų mokytojas:

Ieva Baškevičiūtė, Trakų r. Aukštadvario gimnazija, Janė Budrevičienė

Danielė Stasiūnaitė, Trakų r. Aukštadvario gimnazija, Janė Budrevičienė

Justė Navickaitė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Loreta Krinickienė

Erika Nedvecka, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Loreta Krinickienė

Ernesta Lenkauskaitė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Loreta Krinickienė

Lukas Asanavičius, Trakų r. Aukštadvario gimnazija, Janė Budrevičienė

Vilija Valatkaitė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Sigita Zalitienė

Saulė Bikauskaitė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Sigita Zalitienė

Sveikiname!

45- ojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso rajoninio etapo nugalėtojus ir jų mokytojas:

Faustas Bartkevičius, Trakų rajono Rūdiškių gimnazija, Zita Bartkevičienė

Audra Maja Kirvaitytė, Trakų rajono Rūdiškių gimnazija, Loreta Masienė

Saulė Rusytė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Ernesta Galdikienė

Augustė Levanavičiūtė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Sandra Valentienė

Sveikiname!

Respublikinės anglų kalbos 11 klasių olimpiados rajoninio etapo nugalėtoją ir jos mokytoją:

Klaudija Svečiulytė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Irina Knelsienė.

Sveikiname!

48-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso rajoninio etapo nugalėtojas ir jų mokytojas:

Jelena Ivanova, Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija,Augenija Markauskienė;

Justė Navickaitė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Sigita Misevičienė ir Dalia Valikonienė;

Dorota Vitkauskaitė, Rūdiškių gimnazija,  Zita Bartkevičienė.


Olimpiadų 2014- 2015 m. m rezultatų suvestinė

Konkursų 2014- 2015 m. m rezultatų suvestinė

2014–2015 m. Lietuvos mokinių dalykinių olimpiadų, konkursų ir kitų renginių grafikas


2013- 2014 m.m rezultatų suvestinė

December 2017
M T W T F S S
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31